Autopunk
Karma! Drzého polského chuligána srazilo auto
Boží mlýny prý melou pomalu, někdy se však roztočí pořádně a pak přijde okamžitý zásah spravedlnosti. Tak jako v případě polského vandala, který si svoje mindráky léčil na skleněné výloze obchodu. Nakonec si však bude léčit také pár zlomenin a ještě může být rád, že nedopadl hůř.
25.9.2017
Na každého jednou dojde. Chuligána srazilo auto.

Celý případ takzvané „instantní karmy“ ukázkově zachytila kamera umístěná na obchodu v polském městě Lubliniec, jehož výlohy se výtržník rozhodl zdemolovat. Podle majitele prý šlo o známou firmu, která v minulosti vysklila výlohy obchodu už dvakrát. Když se však muž rozhodl vrátit i potřetí, bylo to zjevně i na jinak umírněné boží mlýny příliš. Od činu se přitom nenechal odradit ani náhodným kolemjdoucím a množstvím řidičů v okolních autech.

Chodci dokonce vandal fyzicky vyhrožoval, a tak se muž rozhodl zavolat policii. V tu chvíli se chuligán rozhodl pro útěk, pod vlivem adrenalinu se však zapomněl rozhlédnout a vletěl přímo pod kola červeného Seatu. Měl přitom obrovské štěstí, že jeho řidič nejel nijak rychle a navzdory omezenému výhledu bleskově zareagoval. I tak se však vandal proletěl přes kapotu a skončil s lehčími zraněními v nemocnici.

Tak snad si tohle varování vezme k srdci!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama