Autopunk
Frajírka s cigaretou zchladila obsluha benzínky hasičákem
Existují místa, kde se opravdu nehodí, abyste si zapálili cigaretu. Ať už z důvodu společenského vychování, platných zákonů nebo bezpečnosti. Pokud byste však někde kouřit opravdu neměli, je to čerpací stanice.
10.10.2017, Martin Müller
Na drzého kuřáka platí hasičák.

Danou skutečnost si samozřejmě lépe než kdo jiný uvědomují pracovníci čerpacích stanic. Výpary z benzínu jsou totiž extrémně hořlavé a nedej bože, aby některému ze zákazníků s cigaretou v ruce odpadl žhavý nedopalek. Nemusí se stát nic a většinou se také nic nestane, stejně tak se však z celé situace se může stát hořící peklo, ze kterého není úniku.

Jenomže existují závisláci, kteří si i přes podobné riziko prostě musí zapálit. A když jim uvědomělá obsluha stanice přijde sdělit, že zde kouřit opravdu nesmějí, bezohledně ji ignorují. Stejný incident se stal i minulý týden na benzínce v Bulharsku. Z Opelu Astra TwinTop zde vystoupil mladík, který se už od pohledu cítil jako pán světa a okamžitě se jal své benzínkové cigarety. Tentokrát ale narazil.

Pořádně mu vyprášil kožich

Celé situaci totiž přihlížel i zaměstnanec, který si podobné riziko rozhodně nehodlal vzít na svědomí. A tak se rozhodl, že to vyřeší. Když drzý mladík na jeho výzvy nedbal, rozhodl se přitvrdit. I malé dítě ví, že na oheň nejlépe platí práškový hasičák, který veškeré hoření okamžitě udusí. Muž proto neváhal, hasicí přístroj vytáhl a celého mladíka i s cigaretou přes otevřené dveře Opelu epickým způsobem zprášil...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama