Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Mladé Češky chtějí Peugeot 206, muži Golfa Foto:
Co je důležité při nákupu auta pro mladé ženy a mladé muže? Pro dívky do 25 let je zásadní barva vozu, celkový vzhled a jeho praktičnost, chlapci více řeší výkon motoru a auto berou jako věc prestiže. Nejčastěji mladí nakupují hatchbacky s manuálem.
Našlapaný Focus RS jezdí jako taxík Foto:
Ačkoliv je služba Uber hojně kritizována ze strany klasických taxikářů, přichází ji na chuť stále více lidí. Kromě jednoduchosti má ale ještě jednu výhodu – může pro vás přijet závodní jezdec s Fordem Focus RS.
Porsche snů inspiroval Steve McQueen Foto:
Kdybyste měli neomezený rozpočet, jaké auto by rozhodně nesmělo chybět ve vaší garáži snů? Vsadíme se, že většina z vás by rozhodně sáhla alespoň po jednom Porsche 911. A tohle konkrétní je skoro dokonalé.
Range Rover pro rappery dostal 650 koní  Foto:
Americká tuningová společnost MC Customs se chlubí masivními úpravami aut snad všech značek. Nebojí se výrazných bodykitů, velkých kol ani zvyšování výkonů. A přesně tímhle směrem se vydali při úpravě Range Roveru Sport. Povedlo se?
Bugatti Veyron Vitesse L'Or Rouge Foto:
Jeli jste někdy 370 km/h? Asi ne. Na tomhle videu si můžete krásně ze všech možných úhlů prohlédnout, jak šílená rychlost to je. Výsledek je hodně působivý a minimálně podle zvuku to vypadá, že na té silnici jede stíhačka.
Škoda Fabia ve výbavě Laurin & Klement. Foto:
Škoda Fabia se vůbec poprvé ukázala v podobě prémiového auta. U příležitosti Tour de France dostala vrcholnou výbavu Laurin & Klement, která dosud byla vyhrazena Superbu, Octavii a Yetimu.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce