Autosalon na TV Prima

Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Teslu nastartujete i přes telefon. Ovšem jen s internetem. Foto:
Chytré klíčky, ovládání auta přes mobilní telefon, inteligentní zámky. To všechno je jistě velice pohodlné a cool, ovšem jen do chvíle, než přijdete o mobilní signál a internetové připojení.
Faraday zvládá stovku za méně než 2,5 sekundy. Foto:
Jen pár aut na světě pokoří rychlost 100 km/h za méně než 3 sekundy. Jedním z těch vůbec nejrychlejších je i nový elektromobil Faraday. Podívejte se, jak moc dokáže pasažéry ohromit.
Stinger v naftové verzi zamíří do Evropy. Foto:
Nejostřejší Kia Stinger GT o výkonu 365 koní sice nejprve odstartuje jen ve Spojených státech, nám v Evropě ale čekání na opravdu rychlou verzi zpříjemní alespoň dieselové provedení pohledného fastbacku.
Za téměř půl století Range Rover pořádně vyrostl. Foto:
Už 48 let si Land Rover nárokuje titul nejluxusnějšího a nejschopnějšího SUV planety. Nově mu sice konkuruje i Bentley nebo Maserati, jejich terénní křižníky však nemají ani zdaleka tak zajímavou historii.
Alfa Romeo Stelvio míří do prodeje jako First Edition. Foto:
První SUV od Alfy Romeo dostane do začátku 280 koní, pohon všech kol, moderní automat a drahý interiér. A to všechno za velice dobré peníze, alespoň podle neoficiálních informací.
Nenápadné Audi R8 zesměšní i Bugatti Veyron Foto:
Audi R8 V10 Plus je už z výroby velice silné a rychlé auto. Americký úpravce Dallas Performance z něj ale vyždímal absolutní maximum. A výsledné hodnoty jsou skoro děsivé.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce
\n