Autosalon na TV Prima

Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Policisté jsou v autobusech dokonale maskovaní. Foto:
Když jste policista v uniformě, žijete v úplně jiném světě. Všichni si totiž dávají pozor, aby před vámi něco neprovedli. Pokud chcete vidět opravdovou realitu, musíte se zamaskovat.
Rémi Gaillard zase trápil řidiče i chodce. Foto:
Když někdo zablokuje všechny výjezdy z kruhového objezdu, jak dlouho po něm budete kroužit a hledat cestu ven? Známý komik Rémi Gaillard se to rozhodl zkusit v dalším provokativním videu.
Každé Lamborghini má svou cenu. I spálené na popel. Foto:
Doslova za pár korun se můžete stát hrdým majitelem originálního Lamborghini Huracán z roku 2015. Má to samozřejmě háček, ale pokud se italským supersportem chcete hlavně chlubit, není až tak podstatný.
Německé dálnice už nebudou zdarma Foto:
Už od roku 2019 budou na německých dálnicích platit kromě kamionů také řidiči osobních aut. Výše mýtného se bude lišit podle objemu motoru a množství emisí.
Škoda odhaluje svůj první elektromobil. Bude to SUV Foto:
Už nějakou dobu se mluví o tom, že Škoda chystá elektrický crossover kombinující kupé a SUV. Nyní bylo potvrzeno jméno konceptu i jeho základní parametry a také víme, že představení proběhne již brzy.
Mustang dostal interiér z kůže mustangů Foto:
Jistý čínský zákazník si usmyslel, že pro svůj Ford Mustang potřebuje adekvátně kvalitní čalounění interiéru. Od známého úpravce si ho proto nechal potáhnout kůží z divokých koní, tedy mustangů.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce
\n