Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Škoda Kodiaq brzy zamíří do prodeje. Foto:
Čerstvý přírůstek do rodiny modelů Škoda zná svoji startovací cenu. Nové SUV Kodiaq bude možné objednat již počátkem října letošního roku u všech autorizovaných partnerů značky, první vozy budou zákazníkům dodány v průběhu února 2017.
Miliardář si pořídil 30 Rolls-Royců  Foto:
Tohle určitě byla objednávka snů i na poměry luxusní automobilky Rolls-Royce. Majitel exkluzivního hotelu si totiž objednal třicítku prodloužených Phantomů, z nichž dva byly dokonce nejdražší vozy v historii značky.
Policie šikanovala bohatého řidiče, u soudu dostala na frak Foto:
Každý občas pocítí trochu vzteku nebo závisti, když vidí, jak se zbohatlíci předvádí ve svých drahých autech. Obzvlášť policisté by ale měli být schopni takové pocity kontrolovat a rozhodovat spravedlivě.
Policení flotila Foto:
Porušujete povolenou rychlost? My víme, že ano! Celých 74 procent českých řidičů totiž pravidelně a navíc vědomě jezdí rychleji, než by podle zákona měli. Ve srovnání se světem je to nadprůměrný počet.
Z auta zbyla jen sedačka, řidič odešel s boulí Foto:
Řidič téhle hromádky trosek, která kdysi bývala Fordem Mustang, by si měl jít vsadit loterii. Tolik štěstí totiž nemůže mít nikdo jiný na světě!
Usínající taxikář v Tesle byl převlečený youtuber. Foto:
Chatrný stařík za volantem Tesly kouká na porno, usíná, zavazuje si tkaničky a vůbec se věnuje všemu, jen ne řízení. A jeho pasažéři jsou z toho pochopitelně úplně hotoví.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce