Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Ukradl mámě Porsche, a když ho vracel, předvedl něco nepochopitelného Foto:
Když jsou auta vaší vášní již od útlého věku, můžete si své jízdní choutky vybíjet leda tak u počítače nebo na motokárách. Teenager z následujícího videa se ale rozhodl, že nejlepší jsou reálně zkušenosti. Když tedy jeho maminka odjela pryč, vzal si z garáže její auto a vyrazil za kamarády.
Pozor při předjíždění. Chyba českého řidiče vyústila v nepěknou nehodu Foto:
Čas od času vám ukazujeme videa z různých dopravních nehod. Ty nejdrsnější pocházejí z Ruska nebo ze závodních okruhů. Že ale i na našich okreskách může být občas hodně nebezpečno, se právě teď můžete přesvědčit.
Upravené Porsche 911 Carrera 4S Foto:
A pak, že v Americe neumí vyladit evropské auto takřka k dokonalosti. Umí“ A zatraceně dobře. Důkazem budiž tuningová společnost Fabspeed Motorsport z Pensylvánie, která se podívala na zoubek Porsche 911 Carrera 4S.
Jedinečný Aston Martin bez střechy, který ale není a nikdy nebude k mání Foto:
Aston Martin si svých zákazníků hodně váží, takže když se ozval jeden, že by si přál něco extra, vyšel mi vstříc. Vznikl tak jediný exemplář, který i kdybyste strašně moc chtěli, prostě koupit nemůžete.
Vybrzďovač dostal pořádnou lekci Foto:
Nedají si pokoj a nedají. A pak se jen smutně dívají na trosky svého auta. Tedy v tom lepším případě. O kom mluvíme? O notorických vybrzďovačích, kterých bohužel stále přibývá.
Hummer jako stroj na demolici Foto:
Zní to možná zvláštně, ale jak vám ukáže následující video, Hummer je prostě nezastavitelný. Kromě těžkých bojů po celém světě zvládne i zbourat rodinný dům. Úplně sám!
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce