Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Nový Superb SportLine, nejdražší Škoda Foto:
Škoda Superb se dočkala nové vrcholné verze SportLine, která v ceníku přeskočila i luxusní provedení Laurin&Klement. Název se vrací k označení sportovnějších verzí Favoritu nebo Felicie.
Renult Clio RS16 Foto:
Jako oslavu svého 40. výročí si v Renaultu řekli, že by mohli vyrobit ten nejšílenější hothatch, který lze homologovat pro provoz na silnicích. Přesně takhle vzniklo Clio RS16.
Jako tancovat na raketě. Foto:
Tohle se rozhodně nevidí každý den. Driftovat s monstrem o výkonu tisíců koní, které šlehá dvoumetrové plameny, a dokonce to bez úhony přežít, to je zábava pouze pro pár vyvolených bez pudu sebezáchovy.
Řidič osobního auta uskočil na poslední chvíli Foto:
Hned dva řidiči měli v posledních dnech zázračné štěstí. A oba případy navíc zachytila kamera. Kolem motorkáře jen těsně proletěla dvě zdemolovaná auta, zatímco řidiče osobáku málem rozmačkal kamion v řetězové nehodě.
Futuristický autobus z Číny Foto:
Když se nedá projet mezi auty, proč to nezkusit nad nimi? V Číně se problém věčně ucpaných silnic rozhodli vyřešit hodně specifickým způsobem. Postavili obkročný autobus, pod kterým snadno zmizí kolona osobních aut nebo menší dodávka.
Nürburgring ukázal ďábelskou tvář Foto:
Říká se mu Zelené peklo a teď už všichni vědí proč. Jedna z nejnáročnějších a nejdelších závodních tratí světa se vyznačuje několika specifiky. Jedním je umístění pod pohořím Eifel, díky čemuž během jediného kola můžete zažít jakékoliv počasí bez ohledu na roční období.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce