Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Fotbalisté si mohli vybrat jakékoliv Audi  Foto:
Kdybyste mohli mít jedno libovolné Audi, jaké by to bylo? Fotbalisté FC Bayern Mnichov dostali nabídku, jaká se neodmítá – každý mohl dostat jakékoliv Audi dle svého výběru. Podívejte se, jak vybírali.
Tesla S P100D, nejrychlejší produkční sedan. Foto:
Většinu aut od Ferrari, Porsche nebo McLarenu vypráší nenápadný sedan, který vypadá jako nějaká lepší Mazda. Tesla představila novou vrcholnou verzi svých aut s označením P100D.
Renault Clio V6 RS dnes má milionovou cenu. Foto:
Má hasicí přístroj u spolujezdce, šestiválec za předními sedadly a vzhled medvěda grizzly. Spousta aut se dnes honosí moderním označením "ostrý hatchback", ale to nejostřejší je už 15 let staré.
Rolls-Royce Phantom Beverly Hills Edition Foto:
Od dob seriálu Beverly Hills 90210 se časy změnily. Zatímco Steve byl za frajera i ve staré Corvette a Brandon jezdil Mustangem, dnes potřebujete pro dokonalý dojem něco o dost působivějšího.
Starosta chce demolovat špatně parkující auta boháčů Foto:
O inteligenci politiků asi nemá velkou cenu nějak dlouho debatovat. Zatímco nad některými jejich nápady se lze bavit nad pivem v hospodě, jiné už jsou opravdu na pováženou. Jako v případě starosty Vilniusu, kterému muselo definitivně přeskočit.
ProGlove Foto:
Škoda Auto se důsledně připravuje na digitální budoucnost, která je zřejmě blíž, než jsme si mysleli. Do provozu ve výrobě totiž uvedla takzvanou chytrou rukavici ProGlove.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce