Autosalon na TV Prima

Ve čtvrtek od 20:15 na Prima COOL

Články

Tuhle nehodu řidič přežil bez škrábnutí. Poznáte, v čem boural?  Foto:
Ne, není to Smart. Auto tohoto řidiče na dálnici sešrotovaly dva kamiony. Ačkoliv je jeho auto opravdu k nepoznání, dotyčný vystoupil s auta sám a bez viditelných zranění.
Škoda Superb z roku 2001. Foto:
V roce 2001 Škoda znovu oživila tradiční jméno, které odkazuje na luxusní limuzínu ze 30. let. Od té doby vyrobila bezmála milion superbů první, druhé a současné třetí generace.
10 největších propadáků. Tahle auta Češi nechtějí Foto:
Automobilky v České republice zažívají šťastné období. Za devět měsíců letošního roku se tu vyrobilo přesně 996 376 aut a čísla jsou skvělá, i pokud jde o prodeje zákazníkům. Neplatí to ale pro všechny.
Prekérní situaci při závodě vyřešili originálně Foto:
Do prekérní situace se dostal WRC tým s názvem Fuckmatiè při závodě korsické rallye. Přestal jim totiž fungovat interkom a to je v závodním speciálu celkem problém.
Nový kalendář Miss tuning Foto:
Ačkoliv je tuning často synonymem pro nefunkční a nevkusné domácí úpravy aut, ten profesionální je velice zajímavý. A právě profesionální odvětví tuningu má také svou Miss, kterou se letos stala mladičká Julia Oemler.
Každý den si koupil autíčko. Nasbíral jich 30 tisíc  Foto:
Asi většina z nás má doma nějaké modely aut. Určitě mezi vámi bude i pár nadšenců, kteří jich mají i několik desítek nebo dokonce stovek. Ale Dennise Erikssona z Minnesoty netrumfnete. Za život jich nasbíral desetitisíce.
Souhlasíte se zvednutím rychlosti na dálnicích na 150 km/h?
hlasovat
hlasovat

Líbí se vám autosalon?

Pak nám to dejte vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím o pořadu!

Srovnání pojištění

Porovnejte si nabídky o pojištění a zjistěte, kolik můžete za auto ušetřit.

Povinné ručení
 
1 074 Kč
Srovnat
Havarijní pojištění
 
3 990 Kč
Srovnat
Cestovní pojištění
9 Kč za den
Srovnat
Další srovnání naleznete na webu Prima Rádce.
Prima Rádce